Mariobet Hesap Silme

2017 yılında kurulan ve o yıldan beri ülkemizde en fazla kullanılan bahis platformu olma unvanına sahip olan Mariobet sizin de bildiğiniz gibi son derece başarılı bir kuruluştur. Finansal durumu oldukça iyidir. Kullanıcılarının ödemelerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Ayrıca unutulmamalıdır ki bonus ve promosyon bakımından da zengindir. Böylece kullanıcılarının hesaplarına yapacakları ödemelere eklemelerde bulunarak onların bakiyelerini artırmaktadır. Kaybedilen tutarların belirli kısımlarını geri vererek tekrardan kazanma şanslarını onlara sunmaktadır. Peki siz Mariobet hesap silme işlemi nasıl yapılır, merak ediyor musunuz? Eğer ki bu konuda bilgi almak istiyorsanız kesinlikle yazının devamına da bakmalısınız.

Mariobet Hesap Silme İşlemi

Size ait olan bir Mariobet hesabınız mı var? Yoksa siz bu hesabı uzun zamandır kullanmıyor musunuz? O zaman silme işlemi yapabilir ve ondan kurtulabilirsiniz. Peki ama nasıl? Öncelikli olarak siteye erişim sağlamalısınız. Daha sonra hesabınıza giriş yapmalısınız.

Girdikten sonra ayarlar kısmından hesabımı sil butonuna tıklamalısınız. Bu butona tıkladıktan sonra yapmanız ve yerine getirmeniz gereken 2-3 adım bulunuyor. Bunlardan ilki en başta şifrenizi girmek olacaktır. Daha sonra ise sizden telefonunuza gelen kod istenecektir. O kodu da eksik olmadan, doğru bir şekilde gireceksiniz. Ardından onaylıyor musunuz diye bir uyarı gelecektir. Onaylıyorum butonuna tıkladıktan sonra Mariobet hesap silme işlemi tamamlanmış olacaktır. Bu da demek oluyor ki bir daha onu kullanmayacaksınız. Kullanmak isterseniz yeniden kayıt olmak zorundasınız.

Mariobet Hesap Dondurma

Hesabını silen birçok kişi daha sonrasında tekrardan Mariobet kullanmak istedi. Bazıları yeni kayıt oluşturdu bazıları ise tekrardan kayıt olmak istemediğinden farklı platformları tercih etti. O halde siz de bu konuda doğru karar vermelisiniz. Eğer ki bir daha onu kullanmayı düşünmüyorsanız silebilirsiniz ancak kullanabileceğinizi düşünüyorsanız işte o zaman mutlaka hesap silme yerine hesap dondurma işlemi yapmalısınız.

Mariobet hesap silme ile hesap dondurma işlemi arasında bazı farklar bulunmaktadır. Sildikten sonra yeni kayıt almak zorundasınız ancak dondurma işleminde ise yeni kayda gerek yoktur. Siz giriş yapana kadar hesabınız askıda kalır ve siz girdiğinizde aktif olur.

Yorum yapın